Hakkımızda Merak Edilenler

Yarış Simülatörü Yeniden Tasarlandı


Tamamen alüminyum gövde, yüksek tork çıkışını sabitleyebilmek için gereken sağlamlığı sağlar. Yarış direksiyonu setinizden aldığınız force-feedback kuvvetini kayıpsız şekilde sürücüye aktarır. Sürüş sırasınca esnemez ve rijitliğini korur. Bu, ihtiyacınız olan son simülasyon rig’i.


Sim Design Factory - Simrig

SIMRIG, güçlü bir 3-DOF hareket sistemidir. Basit bir hedef için geliştirildi: kullanım kolaylığı ve uygun fiyat. Sistem, alüminyum kokpitin köşelerine monte edilmiş dört aktüatör kullanarak kaldırma, yuvarlanma ve eğim hareketlerini elde eder. Kokpiti herhangi bir yöne eğerek ivmelere tepki verir. Sistem, yukarı ve aşağı hareket ederek tümseklere ve pist kenarlarındaki bordürlere tepki verir. SIMRIG, bilgisayarınıza bir USB kablosuyla bağlanır. Ayrıca, Kontrol Merkezimiz aracılığıyla favori yarış simülasyon uygulamanızla bağlantısını sağlar.

Hareketli Simülasyon Sistemleri
Sim Design Factory - Simrig Motion System

Modüler Özelleştirebilme Seçeneği


Sim Design Factory simülasyon rig’leri sayesinde istediğiniz renk ve özelliklerde bir sistemi oluşturabilirsiniz. Sim Design Factory simülatörleri, mevcut ürün ekosistemiyle tamamen uyumlu olmakla kalmaz, aynı zamanda gelecekteki geliştirmeler için uygun olarak hazırlanmıştır.

Tüm Donanımlar ile Uyumlu Tasarım


Sim Design Factory simülasyon rig’leri tüm yarış direksiyonu ve uçuş simülatörü markaları ile tam uyumludur. Sonsuz bir özelleştirme seçeneği sizleri bekliyor.


Sim Design Factory - Direksiyon
Sim Design Factory - Fanatec

Simülasyon yarışçıları için gerçek yarış pilotları tarafından üretilen üst sınıf ekipman. Almanya’da tasarlanan ve üretilen Fanatec yarış simülasyon donanımı, en iyi performansı sergileyebilmeniz için en yüksek standartlarda üretilmiştir. Oyuncaklarla oynamayı bırakmanın zamanı geldi.

Direksiyon Setleri

Sistem Konfigüratörü

İster yeni başlıyor olun ister profesyonel bir yarış simülasyonu kokpiti yaratıyor olun, Sistem Konfigüratörü ile donanım seçim sürecini basitleştirebilirsiniz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız için simülasyon yarış ürünlerinin mükemmel kombinasyonunu seçin.

Paket Sistemler

Başlangıç kitlerinden birinci sınıf yarış simülatörü sistemlerine kadar özenle seçilmiş yarış simülasyonu donanım tekliflerimizden seçim yapın. Paketlerimizin tamamı PC ile uyumludur. Playstation ve Xbox için özel paketlerimiz mevcuttur. Yüksek performanslı simülasyon donanımımızla rekabette avantajı yakalayın!